Kompresní kalhoty dokážou zeštíhlit problematické partie

Obecně mají muži spíše postavu typu jablka (s ukládáním tuku na hrudníku, břiše) a ženy typu hrušky. Mezi jejich problematické partie patří především stehna a boky.

Postavě typu hruška se říká také gynoidní. Představuje vlastně pěkné ženské tvary opěvované už u Věstonické venuše. Jenomže když je něčeho příliš, přestává se nám to líbit. Zvláště v dnešní době, kdy je upřednostňována štíhlost. Mnoho žen má zkušenosti s tím, že i když zhubnou, proporce se jim výrazně nezmění - typicky boky jejich postavě neustále dominují.

A právě pro tyto případy byly vynalezeny kompresní kalhoty. Kromě toho, že odvádějí pot od těla, zvyšují sportovní výkon a urychlují regeneraci svalů, pomáhají také léčit obezitu či nemoci lymfatického systémuKompresní kalhoty pořídíte v dámském, pánském i unisex provedení.

Hezké tvary je zajisté třeba zachovat, ale s obezitou se musí bojovat. Ženy typu hruška by totiž mohla ohrozit:

  • osteoporóza
  • křečové žíly
  • poruchy příjmu potravy
  • celulitida

"Jablka" zase všeobecně ohrožují nemoci srdce a cév, cukrovka, deprese, některé onkologické nemoci, poruchy menstruačního cyklu a plodnosti.

Kromě nošení kompresních kalhot a úpravy jídelníčku je nutné problematické partie pravidelně procvičovat, s čímž efektivně pomáhají například posilovací stroje do domácnosti.