Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

Jaké kompresní kalhoty vybrat?

Newline, Skins, Brubeck, to je jen příklad výrobců kvalitních kompresních kalhot. Nabízejí tradiční kompresní kalhoty pro dámy, pány i unisex, kompresní kalhoty s vysokým pasem, tříčtvrteční kompresní kalhoty, ale i kompresní kraťasy, kalhoty či ponožky. Zkrátka funkční oblečení pro sportování i běžné nošení.

Pro komfortní běhání i další sporty

Kompresní kalhoty využijtete v celém spektru sportovních aktivit. Osvědčily se například při dnes populárním běhání. A znovuobjeveném, nutno říci, protože běhání je vedle chůze přirozeným a odvěkým lidským pohybem.

Stalo se z nich běžně používané běžecké oblečení. Kompresní kalhoty při běhu doplňují funkční podkolenky, návleky nebo punčochy. I při rekreačním běhání vám kompresní kalhoty omezí bolesti nohou, což oceníte i další den při regeneraci. Ani dlažba nemusí být problém, když víte, jak se ochránit.

Další praktické využití kompresních kalhot je při cestování, protože pomáhají proti otékání nohou při dlouhém sezení. Kompresní kalhoty se tak stávají i dobrým dárkem pro maminku, babičku, kolegyni... Plusem je, že to není žádný nemoderní "pytel", ale elegantní kus oblečení. Jen se podívejte na pár fotografií kompresních kalhot v internetovém obchodu.

Na našem obrázku jsou kompresní kalhoty Skins. Mají unikátní střih i způsob šití, který podporuje odtok lymfy fyziologickým směrem, díky čemuž se staly velice populárními legínami.

Používejte při cvičení kompresní oblečení - rychleji se vám zvýší kondice a upevníte své zdraví.