Novinky

Pánové, připravte se na zimu v předstihu 12. 6. 2017

Sice teprve začíná léto a největší vedra jsou teprve před námi, myšlenky na zimní radovánky jsou na místě. Jsou tu nové modely kompresních lyžařských kalhot!

Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení 3. 8. 2016

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

Jak působí kompresní kalhoty na lymfatický systém? 8. 7. 2016

Podle posledních lékařských výzkumů se hubnutí a tvarování postavy neobejde bez správné funkce lymfatického systému. Každý zájemce o zdravý životní styl by tak měl k racionální výživě a sportu přidat lymfodrenáže a nošení kompresního oblečení.

Kompresní kalhoty dokážou zeštíhlit problematické partie 5. 4. 2016

Obecně mají muži spíše postavu typu jablka (s ukládáním tuku na hrudníku, břiše) a ženy typu hrušky. Mezi jejich problematické partie patří především stehna a boky.

6 hlavních výhod kompresních kalhot 18. 2. 2016

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

Tip na doplnění šatníku sportovkyně? Kompresní kalhoty 11. 11. 2014

Dámské kompresní kalhoty patří mezi nejoblíbenější funkční oblečení této sezóny. Usnadňují totiž regeneraci svalů, pomáhají při léčbě celulitidy, gynoidní obezity a otoků. Tip na vánoční dárek!

Kompresní běžecké kalhoty – pro nejlepší zážitek z běhu 16. 10. 2014

Kompresní běžecké kalhoty dokážou účinně odvést pot z těla a urychlit tlakem na svaly jejich regeneraci. Zvyšují tak sportovní výkon i celkový požitek z pohybových aktivit.

Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck 22. 4. 2014

Hebké a jemně kompresní tříčtvrťáky Brubeck ocení sportovkyně při veškerých letních aktivitách – cyklistice, běhu, severské chůzi, míčových hrách i horolezectví.

Víte, že existují legíny proti celulitidě? 11. 3. 2014

Kompresní sportovní kalhoty mají řadu pozitivních účinků včetně anticelulitních, protože podporují fyziologický odtok lymfy, která odvádí z těla nečistoty.  

Kompresní oblečení také regeneruje 17. 2. 2014

Kompresní oblečení chrání tělo před zraněním a poškozením svalů. Rovněž urychluje regeneraci po zátěži, proto ho v poslední době vyhledávají i sportovci po výkonu, na dlouhých cestách domů.

Dámské kompresní kalhoty 10. 1. 2013

Mezi nejoblíbenější funkční oblečení této sezóny patří dámské kompresní kalhoty.

Kompresní kalhoty na hubnutí 15. 10. 2012

Kompresní kalhoty neslouží jen ke zvýšení sportovního výkonu, ale podporují i boj s obezitou.

Oblečení na cvičení? Kompresní kalhoty! 12. 10. 2012

Vybíráte funkční a pohodlné oblečení na cvičení? Zkuste kompresní kalhoty!

Představujeme značku - kompresní kalhoty Newline 9. 10. 2012

Vybíráte kompresní kalhoty? Doporučujeme značku Newline.