Pánové, připravte se na zimu v předstihu

Sice teprve začíná léto a největší vedra jsou teprve před námi, myšlenky na zimní radovánky jsou na místě. Jsou tu nové modely kompresních lyžařských kalhot!

Oblíbená značka Newline představuje svůj nový model kompresních kalhot určený pro všechny sportovně založené muže, kteří chtějí lyžovat, nebo řádit na snowboardu komfortně a funkčně oblečení. 

K tomu jim napomůže kompresní oblečení vyvinuté speciálně pro potřeby lyžařů a snowboardistů do chladného počasí. Tou novinkou jsou kalhoty Skins Snow Thermal Tights, jak již název napovídá, stvořené výhradně pro pohyb na lyžích, nebo prkně ve chladném zimním počasí.

Na lyže v teple a v suchu

Budete v teple díky kombinaci dutých vláken a spandexu, a rovněž v suchu, protože speciálně vyvinutá kombinace funkčních vrstev zaručuje dokonalý odvod potu od těla. Kompresní funkce  rovněž zajistí větší průtok toku krve, což vede ke zvýšení vytrvalosti a síly. Také snižuje riziko zranění, svalového chvění a hladinu kyseliny mléčné. Můžete se spolehnout, že v tomto prádle vás nebudou bolet nohy, ani tělo i po celém dni lyžování a nikdy vás nezastihne zima. Lyžujte déle, zůstaňte v teple, tak by mohl znít slogan kompresních kalhot Skins Snow Thermal Tights. 

Výhodou je také antimikrobiální úprava zabraňující vzniku zápachu. Prostě ideální kalhoty pro všechny lyžaře.